Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Henan Green Eco-Equipment Co., Ltd.
Ana sayfa ÜrünlerTitreşimli Elek Makinesi

Kil / Toz / Tahıl için Döner Titreşimli Elek / Elek / Ayırıcı

Ben sohbet şimdi

Kil / Toz / Tahıl için Döner Titreşimli Elek / Elek / Ayırıcı

Rotary Vibrating Screen / Sieve / Separator For Clay / Powder / Grain
Rotary Vibrating Screen / Sieve / Separator For Clay / Powder / Grain Rotary Vibrating Screen / Sieve / Separator For Clay / Powder / Grain

Büyük resim :  Kil / Toz / Tahıl için Döner Titreşimli Elek / Elek / Ayırıcı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Henan, Çin
Marka adı: Green Eco-Equipment
Sertifika: ISO9001:2008/CE
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Toplu / tepsi / tahta sandık / müşteri ihtiyacına olarak
Teslim süresi: Tam ödeme aldıktan sonra 10 ~ 15 iş günü.
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini: Ayda 15 set
Detaylı ürün tanımı
Şart: Yeni Motor: Dikey Titreşimli Motor
Malzeme: Paslanmaz çelik Katman: 1 ~ 5 katman
Kapasite: 50-250t / h ürün tipi: Döner titreşimli elek
Uygulama: Gıda, kimyasallar, tahıl, mineraller Satış sonrası servis sağlanan: Saha montajı, işletmeye alma ve eğitim
Vurgulamak:

titreşimli elek ayırıcı

,

döner trommel elek

Kil / Toz / Tahıl İçin Yüksek Kaliteli Döner Titreşimli Elek / Elek / Ayırıcı
 
Ürün Açıklaması
 

Titreşimli elek veya vibro elek makinesi olarak da adlandırılan döner titreşimli elek, is a high-precision fine powder screening machine with low noise and high efficiency. düşük gürültü ve yüksek verimlilik ile yüksek hassasiyetli ince toz eleme makinesidir. It can screen powder, granules, materials with small water content and slurry. Toz, granül, küçük su içeriği ve bulamaç içeren materyalleri eleyebilir. Wide range of applications, such as chemical industry, metal, mining, pharmaceuticals, environmental protection and so on. Kimya endüstrisi, metal, madencilik, ilaç, çevre koruma ve benzeri gibi geniş uygulama yelpazesi. Titreşim motoru, bodrum desteği, ekran çerçevesi, giriş ve çıkışlar, toz geçirmez koydan oluşur.

 

Ana Parametreler

 

model XZS-400 XZS-600 XZS-800 XZS-1000 XZS-1800
Katmanlar 1-5 katman 1-5 katman 1-5 katman 1-5 katman 1-5 katman
Toz (KW) 0,37 0,55 0.75 1.1 3
Çapı (mm) 400 600 800 1000 1800
Boyut (mm) 600 x 500 x 600 800 * 700 * 700 1000 * 900 * 800 1200 * 1100 * 900 * 1900 * 1300 2100
Ağırlık() 60 100 150 200 1500

 

Ana Özellikler

 

1. küçük boyutu, hafif, taşıması kolay, deşarj portu yönü keyfi ayarlanabilir, kaba ve ince malzemeler otomatik olarak deşarj, ve otomatik veya manuel operasyonlar.
2. Yüksek eleme hassasiyeti ve yüksek verimlilik, herhangi bir toz, granül, mukus kullanılabilir.
3. Ekran tıkanmaz, toz uçmaz, en iyi tarama 500 mesh'e (28 mikron) kadar olabilir ve en iyi filtreleme 5 mikrona kadar olabilir.
4. Benzersiz ızgara tasarımı (oğul-anne tipi), ekranın uzun vadeli kullanımı, kolay ekran değişimi, sadece 3-5 dakika, basit kullanım ve kolay temizlik.
5. Hiçbir mekanik işlem, kolay bakım, tek veya çoklu katmanlarda kullanılabilir ve malzemelerle temas eden parçalar paslanmaz çelikten imal edilmiştir (tıbbi kullanım hariç).

 

Çalışma prensibi

 

After the rotary vibrating screen is started, its power device is an eccentric block with different phases at the upper and lower ends of the vibration motor. Döner titreşimli elek başlatıldıktan sonra, güç cihazı titreşim motorunun üst ve alt uçlarında farklı fazlara sahip eksantrik bir bloktur. Due to the high-speed placement, a compound inertial force is generated. Yüksek hızlı yerleştirme nedeniyle, bileşik atalet kuvveti üretilir. Under the effect of continuous reciprocating movement, the screen surface is driven to vibrate periodically, so that the materials on the screen surface move directionally and vigorously with the screen box. Sürekli ileri geri hareketin etkisi altında, ekran yüzeyi periyodik olarak titremeye yönlendirilir, böylece ekran yüzeyindeki malzemeler ekran kutusu ile yönelimli ve kuvvetli bir şekilde hareket eder. During this time, the material smaller than the aperture of the screen surface falls to the lower layer through the screen hole It becomes a sieve, and the material larger than the aperture of the sieve surface is discharged from the discharge port after continuous jumping movement, and finally the sieving work is completed. Bu süre zarfında, elek yüzeyinin açıklığından daha küçük olan malzeme elek deliğinden alt tabakaya düşer Bu bir elek haline gelir ve elek yüzeyinin açıklığından daha büyük olan malzeme sürekli atlama hareketinden sonra tahliye portundan boşaltılır, ve son olarak eleme işi tamamlandı. The trajectory of the vibrating body of the rotary vibrating screen is a complex three-dimensional curve. Döner titreşimli eleklerin titreşimli gövdesinin yörüngesi karmaşık üç boyutlu bir eğridir. The projection of this curve on the horizontal plane is circular, and the projections on the two vertical planes are two identical ellipses. Bu eğrinin yatay düzlemde izdüşümü daireseldir ve iki dikey düzlemde izdüşümler iki özdeş elips şeklindedir. In actual application, by adjusting the relative phases of the eccentric blocks at the upper and lower ends of the vibration motor, the movement trajectory of the material on the screen surface can be changed, so as to achieve different screening operations. Gerçek uygulamada, titreşim motorunun üst ve alt uçlarındaki eksantrik blokların nispi fazlarını ayarlayarak, farklı tarama işlemleri elde etmek için malzemenin elek yüzeyindeki hareket yörüngesi değiştirilebilir.

Kil / Toz / Tahıl için Döner Titreşimli Elek / Elek / Ayırıcı 0

 

Ayrıntılar Göster

 

Kil / Toz / Tahıl için Döner Titreşimli Elek / Elek / Ayırıcı 1

 

Paketleme ve Nakliye

 

İyi tasarlanmış ambalaj ve nakliye, ürünlerin müşterilerimize sağlam bir şekilde teslim edilmesini sağlar.
Kil / Toz / Tahıl için Döner Titreşimli Elek / Elek / Ayırıcı 2

 

Müşteri Durum

Kil / Toz / Tahıl için Döner Titreşimli Elek / Elek / Ayırıcı 3

İletişim bilgileri
Henan Green Eco-Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: admin

Tel: +8615936501341

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)